فال امروز چهارشنبه 22 تیر

فال امروز چهارشنبه 22 تیر      -          www.Faramodel.ir

فال امروز چهارشنبه 22 تیر برای خواندن فال خود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

متولدین فروردین: هم اکنون شما آنقدر رُک و راست هستید که هرکسی می‌توانند کارهایی که انجام می‌دهید را ببیند! حقیقت این است که شما روشی در پیش گرفته‌اید که اصلا جانب احتیاط را رعایت نمی‌کنید. اگر بخواهید بیش از اندازه رک و بی پرده باشید، قدرت خودتان را از دست خواهید داد و همچنین فرصت پیشرفت کردن را نیز از دست خواهید داد

متولدین اردیبهشت: تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید که شک و بدگمانی روزتان را خراب کند. بعضی اشخاص می خواهند شما را که فردی صادق و روراست هستیدآزار دهند. مواظب باشید که در این تله نیفتید

متولدین خرداد: تصمیم دارید طرحی را اجرا کنید، این عجله شما همکارانتان را عصبانی می کند. به طور غریزی بر این باور هستید که هر چه قدر اکنون بیش تر کار انجام دهید، نگرانی کمتری برای دیگران درآینده وجود خواهد داشت. اما حتماً سعی کنید بیش از حد رئیس مآبانه رفتار نکنید

متولدین تیر : راست گفته اند که سیلی نقد بهتر از حلوای نسیه است یک پاسخ درست و روشن هر چند تلخ و گزنده باشد تکلیف را روشن می کند و به این وضعیت بلاتکلیفی پایان خواهد داد.

متولدین مرداد : در زندگی مایل به پنهانکاری هستید و بدون احتیاط روابط نزدیکی با دیگران برقرار نمی کنید. ممکن است غم و اندوهی کوتاه مدت به سراغتان بیاید. از انزوا و گوشه گیری بپرهیزید. به زودی فردی تازه وارد به بستگان شما می پیوندد که قدمی خیر و پربرکت دارد.

متولدین مهر : امروز شما نمی‌توانید دقیقاً بگویید که بهتان چه گذشته است. معمولاً شما به نتیجه کار اهمیت می‌دهید، ولی ترجیح می‌دهید که به جای اینکه خودتان را با یک سرگرمی معمولی مشغول کنید به دنبال پیدا کردن گنجینه‌های پنهانی بروید. فقط فراموش نکنید این گنجینه‌ها هیچ ربطی به تفکرات دیگران ندارند، بلکه فقط به ارزش‌های شخصی شما و کارهایی که همراه با دیگران انجام می‌دهید ارتباط دارند.

متولدین آبان : امروز شاید کمی‌ عصبانی بشوید، برای اینکه اوضاع در حال تغییر کردن است و شما نمی‌توانید تا موقعی که این تغییرات در دسترستان است آنها را به چنگ آورید. به جای اینکه سعی کنید اوضاع را همین طوری ثابت نگه دارید، از توقعات گذشته خود دست برداشته و بعد ببینید چه اتفاقی برایتان می‌افتد.

متولدین آذر : خطری برایتان وجود دارد. چون همه سرشان شلوغ است و حواسشان نیست. به خاطر داشته باشید که اگر تمام کارهایی را که باید امروز انجام می دادید انجام ندهید دنیا به پایان نمی رسد. تنها به آرامی کارها را انجام دهید

متولدین دی : مراقب خریدتان باشید. به خاطر داشته باشیدکه مهم نیست یک شیء چه قدر ارزان باشد، اگر چیزی را لازم ندارید پولتان را به هدر ندهید. عقل سلیمتان را به کار اندازید هرگز اشتباه نمی کنید.

متولدین بهمن: امروز وقتی برای استراحت ندارید. یکی از اعضای خانواده تان در رابطه با یک طرح یا ایده های پول ساز فوق العاده خوشحال است. آن ها از شمامی خواهند که در این پروژه شرکت کنید اما مطمئن نیستید. تحت تاثیر تهدیدهای دیگران قرار نگیرید واگرنه پشیمان می شوید.

متولدین اسفند: به نظر می رسد شخصی رازتان را فاش کرده است. درست نیست چیزی را که همه می دانند پنهان کنید. این طور نیست؟ بنابراین می توانید برایشان توضیح دهید.

فال امروز چهارشنبه 22 تیر
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics