فال امروز یکشنبه 19 تیر


فال امروز یکشنبه 19 تیر      -          www.Faramodel.ir

فال امروز یکشنبه 19 تیر برای خواندن فال خود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

متولدین فروردین: شما امروز احساسات خود را مخفی می‌کنید، اما انتظار دارید آنها نیازهایشان را با شما در میان بگذارند. این دو موضوع، به خصوص اگر شما نخواهید وارد بحث و گفتگو بشوید، برایتان دردسرساز خواهند شد. برای مخفی کاری زیاد وقت هست، الان باید رو بازی کنید!!

متولدین اردیبهشت: بار دیگر به فکر اصلاح خانه هستید و تصمیم داریدقیمت چیزهایی را که می خواهید خریداری کنید و بودجه تان را بررسی کنید.بهتر است گروهی تشکیل دهید و نظر دیگران را در مورد ایجاد تغییراتبپرسید،اگر به آنها اطلاع ندهید بعداً از این موضوع ناراحت می شوند.

متولدین خرداد: امروز انرژی زیادی دارید.می دانید که در حال حاضر چه کاری را می خواهید انجام دهید.برای دیگران توضیح دهید که چه کاری می خواهید انجام دهید.به خاطر داشته باشید که همه نمی توانند با سرعت شما کار کنند.

متولدین تیر : هر کاری که درست و به موقع انجام نشود. تاثیری منفی بر زندگی و شخصیت ما خواهند گذاشت این آثار منفی اگر روی هم جمع شوند بارسنگینی بر روح ما خواهند بود.

متولدین مرداد : مدتی طولانی است که با کار کردن مداوم و خسته کننده خود را سرگرم کرده اید. باید بیشتر به فکر سلامتی خود باشید تا خدای ناکرده به مرور زمان از پا در نیایید. ورزش و استراحت کوتاه مدت را حتما در برنامه روزانه خود بگنجانید تا از مشغولیت ها و دغدغه های کاری خود بکاهید.

متولدین شهریور: شما امروز می‌توانید همراه با فردی که دوستش دارید موفقیت‌های بیشتری کسب کنید، اما لازمه این موفقیت‌ها این است که روی کارهای خودتان نیز برنامه ریزی کرده و حساب باز کنید. بدون شک سریع عمل کردن کلید موفقیت‌تان است و باعث می‌شود دیگران شما را تحسین کنند، پس تا جایی که می‌توانید در لحظه حال حضور داشته باشید. به جای تجزیه و تحلیل کردن شرایط و بررسی کردن تمام گزینه‌ها بهتر است که به حرف دلتان گوش دهید.

متولدین مهر : امروز همه فکر می‌کنند که شما فرد راستگویی هستید، درحالیکه آنها گول خورده‌اند البته شما در مورد چیزهای خیلی مهم به آنها دروغ نگفته‌اید، بلکه فقط رازی را از آنها پنهان کرده‌اید که ربطی به گفتن حقیقت نداشته است. شما فقط باید قبل از صحبت کردن در مورد افکارتان آنهایی که برایتان مهم‌ترند را در اولویت قرار دهید.

متولدین آبان : شما معمولاً تنها کسی هستید که که از افراد دیگر پشتیبانی می‌کنید و وقتی آنها از انجام دادن مسئولیت‌هایشان اجتناب می‌کنند ازشان حمایت می‌کنید. اما امروز اینگونه نیستید. اجازه ندهید افراد دیگر به احساساتتان بی توجهی کنند. شما دوست دارید هر چیزی که در دسترستان هست را درست کنید، اما این بدین معنی نیست که همیشه نقش حاضر به خدمت را بازی می‌کنید.

متولدین آذر : همسرتان مثل همیشه زیاد با شما صحبت نمی کند.به تصورات تان اجازه ندهید بی وقفه کار کنند.سرتان را به کار خودتان مشغول کنید و اجازه ندهید فکرهای بد کنید.

متولدین دی : امروز رفت وآمدهای زیادی در خانه شماست.وقت زیادی را صرف صحبت کردن با اعضای خانواده می کنید زیرا دوست دارید از اخبار جدید با خبر شوید.اگر می خواهید یکی از همکاران را بهتر بشناسید او را به یک نوشیدنی دعوت کنید.بالاخره یکی از شما دو نفر باید پیش قدم شود.

متولدین بهمن: امروز بسیار منطقی فکر می کنید.دوست دارید از لحظاتتان استفاده کنید.کارهای خود را برنامه ریزی کنید.می توانید به نقشه های آینده فکر کنید.ایده ای مفید و سازنده ای دارید.

متولدین اسفند: مشغول مسائل خانوادگی هستید.خیلی جذب این مسئله می شوید.سعی کنید این اتفاق نیفتد.زیرا در این صورت فقط عقیده،خودتان را قبول دارید و با این کار خودتان را آزار می دهید.

فال امروز یکشنبه 19 تیر
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics