فال روزانه 26 اسفند 94

فال روزانه 26 اسفند 94

متولد فروردین:یک حسی به شما می گوید که عرصه به تان تنگ شده و بی صبری میتواند شما را وادار کند تا دست به هر کاری بزنید. امروز، بی شخصیتی شما باعث آن میشود که به دردسر بیافتید. به خاطر داشته باشید که حرف های شما گرچه عمدی نباشند اما باعث سرخوردگی شما یا تشویق دیگران برای انجام کردارهای بزرگتر میشود.


 

متولد اردیبهشت: در گذشته افکاری داشتید که نزدیک بود شما را به خطر بیندازد اما حالا و در زمان حاضر از این فکر ها رهایی پیدا کرده اید. شما به راحتی نگران و غصه دار می‌شوید، پس بهتر است روی این وجه روحی تان کار کنید چون اگر به همین شکل ادامه دهید با گذشت زمان دچار افسردگی می‌شوید. بر عکس شما انسان خوش شانسی هستید، فقط شما شانس های خود را به راحتی از دست می دهید و حواس تان به اتفاقاتی که می‌افتند نمی باشد.


 

متولد خرداد: احساسات شما اکنون شدت یافته و هر چه بیشتر شما تلاش کنید تا آن ها را کنترل کنید کمتر می توانید آن ها را تحت سلطه خود درآورید. به جای اینکه برای سرکوب کردن تغییرات خلقی تان سعی کنید فقط با این جریان پیش بروید. هر آن چه که در آن لحظه احساس می کنید به زبان آورید. به خاطر داشته باشید امروز نیازی به واکنش نشان دادن در برابر هر چیزی ندارید. همچنان که واکنش های شدید شما در اواخر هفته کم می شوند شما درباره آنچه که بدرستی احساس می کنید آگاه تر می شوید.


 

متولد تیر: شما امروز خیلی پرانرژی نیستید، برای این که زیاد مورد توجه واقع نشده‌اید. اما موفقیتهای مهمی ‌کسب خواهید کرد. شما در حال حاضر واقعاً آن قدر توانایی دارید که بدانید دقیقاً چه حرف هایی می‌خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می‌رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی زیادی دارد، بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم گیری می کنید و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارید.


 

متولد مرداد: ممکن است بعضی اوقات درباره زمان بندی که برای روز خود دارید مراقب و هوشیار باشید اما ممکن است بخواهید این شلوغی و آشفتگی را به پایان برسانید. اگر زمانی احساس کردید که نیاز دارید کمی‌خلوت کنید و تنها باشید کار دلخواه خود را انجام دهید. مراقبت از روح و روان خود بسیار مهم تر از انجام وظایف اجتماعی است. اگر از خودتان مراقبت نکنید دیگر چیزی ندارید که به دیگری پیشکش کنید. پس حتما مراقب خودتان باشید.


 

متولد شهریور: وقتی حس چسبیدن به واقعیت باعث می شود شما به اشتباه بیفتید احساس ناخوشایندی دارید. ممکن است وسوسه کننده باشد که یک کنترل ضروری بر دنیای بیرونی خود داشته باشید و در عین حال برنامه های ذهنی خود را رها می کنید. ممکن است راحت نباشد اما شما باید بیاموزید که همیشه نیاز ندارید که نمایش اجرا کنید. غلبه کردن بر ترس از شکست می تواند به شما کمک کند که به دیگران اجازه دهید تا در موفقیت های اخیر با شما سهیم باشند.


 

متولد مهر: احتمالا امروز دوستانتان به سختی باور می کنند که شما واقعا حس خوبی دارید. آن ها فکر می کنند در پشت این خنده های ظاهری شما چیزی در تاریکی کمین کرده است. خوشبختانه آن ها اشتباه می کنند. با این وجود موضوعات عمیق و درونی به سطح می آیند و سرانجام احساس خودارزشی شما را تخمین می زند. درباره این که دیگری درباره شما چه فکری دارد نگران نباشید، فقط خودتان باشید.


 

متولد آبان: چند روزی است که به مشکل پیچیده‌ای دست و  پنجه نرم می کنید و ظاهرا هم تا امروز راه حل ساده‌ای به ذهتان نرسیده است. حتی اگر از نظر زمان و یا مکان از خانه و خانواده تان دور باشید، اما هنوز هم از یک مشکل قدیمی خانوادگی اذیت می شوید. اما الان هیچ چیزی به طور کامل این مشکل را حل نمی کند و هر قدر که بیشتر به خودتان فشار بیاورید اوضاع پیچیده تر می شود. پس به زور سعی نکنید کاری را انجام ندهید در غیر این صورت واقعا مایوس خواهید شد.


 

متولد آذر: همه چیز در حال بهتر شدن است، اما باز یک نگرانی وجود دارد که به راحتی و به طور معجزه آسا ناپدید نخواهد شد. اما حتی با شاد بودن بیش از اندازه هم می توانی بدون اینکه مسائل مهم را نادیده بگیری وقت کافی برای لذت بردن اختصاص بدهی. تو مهارت ذاتی داری و می توانی زمانی هم که آشفته هستی فکرت را در لحظه حال متمرکز کنی پس به جای آن که افکارت را در همه جا پراکنده کنی با آماده شدن برای رویارویی برای اتفاقاتی که پیش می آید از تمرکزت به درستی استفاده کن.


 

متولد دی: برای شما سخت نیست که با احساسات خود ارتباط دائم داشته باشید حتی اگر آن ها کاملا طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی روند. اما پیچیدگی روابط اخیرتان این توانایی را از شما می گیرد و دیگر شما نمی توانید به آسانی احساسات خود را مدیریت کنید. خوشبختانه نیازی نیست که برنامه تان را تغییر دهید. اگر بتوانید شکل ظاهری تان را تغییر دهید دیگران شما را در یک وضعیت مثبت می بینند و این وضع شما را بهتر می کند.


 

متولد بهمن: امروز زمانی که شما در یک مهمانی هستید، شاید حس کنید مورد تحقیر واقع شده‌اید. طبیعت شما به گونه‌ ای است که با قدری هیجان موافق هستید، اما وقتی که شما مسائل را تجزیه و تحلیل می‌کنید متوجه می شوید که در این جور مواقع باید ساکت بوده و آرامش خود را حفظ کنید. شاید شما الان به چیزهایی که انتظار دارید نرسید، پس باید انعطاف پذیر بوده و سعی کنید از چیزهایی که دارید راضی باشید.


 

متولد اسفند: امروز فعالیت هایتان مطابق با خواسته تان پیش نمی روند. این سخن به معنی این نیست که شما کارمند بدی هستید بلکه به خاطر این است که شما زیاد دوست ندارید رئیس تان به شما امر و نهی کند. شما برای تعطیلات و مسافرت رفتن آمادگی کامل دارید و در نهایت شما می‌توانید ذهنتان را از مسئولیت های قدیمی روزمره که شما را از دنیای تخیلات تان دور می کند پاک کنید.

فال روزانه 26 اسفند 94
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics