چند نکته برای زدن کرم پودر

6 نکته برای زدن کرم پودر -   Www.FaraModel.Com

نکاتی برای زدن کرم پودر:
1- صورتتان را مرطوب کنید و بگذارید کرمتان جذب شود. این موضوع باعث میشود که کرم پودرتان در سطح پوست بماند.
2- کرم پودر را بزنید و فورا پخش کنید. با زدن برس در پن کک و پخش کردن آن روی صورت به صورت حرکات مدور هماهنگی کرم پودر را ایجاد کنید. نگرانی ماتی جلای چهرهتان نباشید. کرم پودر را با نوک انگشت یا اسفنج آرایشی بمالید تا پوستتان درخشان و طبیعی جلوه کند.

3- پس از اتمام کار با یک دستمال نمناک روی صورتتان بزنید تا اضافه های پن کیک را از روی آن بردارد و درخشش لازم به چهره تان داده شود.
4- هنگام زدن کرم پودر دهانتان را باز کنید تا قسمت گردن قشنگ آرایش شود و خطی باقی نماند
5- دو رنگ کرم پودر را همیشه دم دست داشته باشید. یکی برای زمستان و دیگری برای تابستان. اغلب ماه های سال اگر این دو رنگ را با هم مخلوط کنید هماهنگی بسیار زیبایی به دست می آید.
6- پس از اتمام آرایش، یک تکه پارچه را روی صورتتان بزنید که هم آخرین پوشش را تکمیل کنید و هم نرمشی به ظاهرتان داده باشید.
به یاد داشته باشید:
آرایش در زیر نور مصنوعی و رنگ طبیعی متفاوت جلوه میکند، به همین خاطر همیشه زیر نوری مشابه به نور جایی که میخواهید بروید آرایش کنید. رنگهای روشن چهره تان را جلوه دار تر میکنند. ولی رنگهای تیره تر این جلوه هار را کمتر نمایان میکنند

چند نکته برای زدن کرم پودر
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


۱ دیدگاه

  1. سلام بیتا جان.مطالب ارسالیت رو خوندم و دیدم .واقعا ممنون از زحمتی که می کشید .مواردی به ذهنم رسید که دوست داشتم باهات در میون بذارم …امیدوارم مفید باشه:1. به نظرم بهتره مطالب رو به شکلی دسته بندی کنی که ضمن مرتبط بودن متنوع هم باشه .مثلا یه سری مطالب مربوط به خانم ها شامل مدل لباس،نکات آرایشی،نکات آشپزی و….
    2. در مورد مدل لباس ها به نظرم میاد مدل هایی که انتخاب میکنی یه کم قدیمیه.با توجه به این که الان روزانه شاهد عوض شدن مدل لباس،آرایش و .. هستیم به روز بودن تو این زمینه خیلی مهمه.
    3.باز هم ممنون از زحماتت

نظر خود را بیان کنید


web statistics