8 روش ساده برای زیبا شدن

8 روش ساده برای زیبا شدن

 

همه ی افراد دوست دارند بهترین باشند و تا آنجا که می توانیم زیبا به نظر بیاییم. اکثر افراد هزینه زیادی برای خرید محصولات آرایشی و زیبایی پرداخت می کنند.
راه های ساده ای برای زیبا شدن وجود دارد که به راحتی می توان بوسیله وسایلی که در منزل در دسترس است به آن دست یافت. می توانید با لوازمی که در آشپزخانه دارید و بدون خرج هزینه روشهای زیر را امتحان کنید.

روش ساده برای زیبا شدن:

1- برای از رفع پف دور چشم، اطراف چشم را با یک قطره روغن کرچک ماساژ دهید.

2- قبل از خوابیدن یک قطره گلاب در چشم خود بریزید، این کار باعث می شود خستگی از چشمان شما بیرون برود.

3- برای جلوگیری از ترک لبها ابتدا آن را درمعرض بخار آب قرار دهید سپس از مخلوط وازلین و عسل برروی لبها استفاده کنید. این کار را ۳ بار در هفته تکرار کنید.

4- برای رفع خشکی لب می توانید از مخلوط کف دریا ، شیر پرچرب و گلبرگ های گل رز برروی لب استفاده کنید.

5- برای جلوگیری از بوجود آمدن خال و کک و مک روی دستها که با بالا رفتن سن بوجود می آید می توانید از لیموترش استفاده کنید. لیمو ترش را نصف کنید و آن را برروی دستان خود بمالید . بعد از ۲۰ دقیقه آن را بشویید. این کار بوجود آمدن لک ها را به تاخیر می اندازد.

6- برای جلوگیری از ریزش مو نوشیدنی هایی که حاوی بیوتین ( نوعی ویتامین B ) بنوشید. به طور مثال موز ، عسل ، ماست و شیر کم چرب حاوی بیوتین هستند. می توانید این مواد را با هم مخلوط کنید و برای چند هفته بنوشید.

7- برای درخشندگی بیشتر موها از سرکه استفاده کنید، در آخرین مرحله آبکشی موها را با سرکه بشویید و سپس آبکشی کنید.

8- اگر بعد از یک روز کاری چشم های شما دچار خستگی شده اند می توانید برای ار بین بردن خستگی و آرام کردن آن از خیار استفاده کنید. آن را حلفه حلقه کنید و برای مدتی برروی چشمان خود قرار دهید. همچنین می توانید از شیر سرد استفاده کنید. یک تکه پارچه کتانی یا پنبه را در شیر سرد گذاشته سپس آن را برروی چشمان خود قرار دهید و برای مدتی دراز بکشید.

8 روش ساده برای زیبا شدن
5 (100%) 2 votes
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics