سلامت چشم آغازی بر زیبایی

سلامت چشم آغازی بر زیبایی

نقطه مرکزی صورت چشم است. شما می توانید مستقیما به چشمان فرد مقابل نگاه کنید و بدانید که آنچه فرد می نگرد شما هستید و زیبایی درونی و بیرونی تان. اگر چشمان شما بیمار باشد و یا اینکه مشکلات بینایی داشته باشید، چشمان تان می تواند نشان دهنده مشکلات زیادی باشد که به آنها احساس و دیدی وحشتناک دهد.با فرا مدل همراه شوید.

نگران نباشد: شما می توانید هر چه سریع تر نسبت به درمان نشانه هایتان و ریشه کنی مشکلات چشم حود اقدام کرده و می توانید ببینید که چشمانتان چقدر زیباتر احساس و دیده خواهد شد. راههای رژیمی و یا درمانی زیادی برای چشمان وجود دارد که می تواند از سلامت درونی و بیرونی آنها حمایت کند. توصیه های کوچکی در ادامه آمده است که هر کسی با نگه داری آنها در ذهنش میتواند سلامت و زیبایی را در چشمانش نگاه دارد.

گیاهان دارویی را امتحان کنید:

گیاهان دارویی زیادی وجود دارد که گفته می شود برای سلامتی چشم و بینایی آن مفید است. برای رفع مشکلات بینایی می توان از قرص های کپسول مانند و قطره های شستشوی چشم استفاده کرد. هنگامی که شما مشکل آمدن آب از چشم، قرمزی و خارش چشم های تان را دارید می توانید برای برطرف کردن آنها از قطره های شستشوی چشم استفاده کنید. از این قطره ها می توان هنگامی که چشمان به شستشو نیاز دارند و یا برای برطرف کردن خارش و یا سوزش چشم استفاده کنید.
همچنین می توانید تکه های پارچه را در محلول شستشوی چشم خیس کرده و آنها را روی چشم تان قرار دهید.عصاره نوعی تمشک آبی نیز دید معمول در شب را افزایش می دهد. گفته می شود فلفل قرمز و تمشک قرمز نیز برای چشم بسیار مفید اند.

سبزیجات را فراموش نکنید:

سبزیجات زیادی هستند که شما اغلب در رژیم غدائی خود از آنها استفاده می کنید و برای سلامت چشم بسیار مفید هستند.مانند کلم خام، گل کلم، کلم بروکلی ، کدو، تخمه آفتاب گردان، شاهی و سایر سبزیجات تازه و سبز برای چشمان شما بسیار مفید اند. همچنین گفته می شود خوردن آب هویج تازه نیز می تواند راهی برای رفع برخی مشکلات بینایی باشد. حذف شکر و آرد سفید از رژیم غذائی نیز می تواند برای چشمان شما بسیار مفید باشند.

 

ویتامین A را در برنامه غذایی خود جای دهید:

ویتامین آ می تواند به بهبود بسیاری از بیماری های شایع چشم مانند قرمزی چشم، لکه در قسمت های داخلی چشم و یا التهاب اطراف پلک چشم کمک کند. به طور کلی این ویتامین برای تمام بیماری های چشم مفید است.

به سلامت کامل چشمتان اهمیت بدهید:

اختلالات چشمی معمولا نشانه ای از وجود بیماری در سایر نقاط بدن است. بنابراین اگر در چشمان خود مشکلی دارید، توصیه می کنیم که حتما با یک چشم پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید که تمام قسمت های بدن شما به خوبی عمل می کنند.

مترجم: بیتا نجف زاده

سلامت چشم آغازی بر زیبایی
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics