نکاتی برای ست کردن طلا با لباس های مختلف

نکاتی برای ست کردن طلا با لباس های مختلف

با وجود این که طلای زرد شما خیلی شیک و گران باشد اما با این وجود نمی توانید با هر رنگ ، یا بافت لباسی از آنها استفاده نمایید .با ما همراه باشید تا نکاتی برای ست کردن طلا و لباس به شما بیاموزیم.

نکاتی برای ست کردن طلا:

آیا می دانید با چه لباس هایی باید از طلاهای زرد و یا از طلای سفید استفاده کنید تا شیک و زیباتر به چشم بیاید ؟
لباس هایی با رنگ های و بافت های متفاوت وجود دارند ، با بعضی از لباس های باید طلاهای و زیور آلات زردتان را بیاندازید و با بعضی دیگر باید طلاهای یا زیور آلات سفید را استفاده نمایید .

طلاهای زرد :

طلای زرد به خاطر رنگ مخصوصی که دارد به شما این امکان را نمی دهد تا هر لباسی را که دوست دارید ،بپوشید زیرا هارمونی و ترگیب رنگ طلایی با هر رنگی شیک و زیبا نمی شود.

موارد استفاده ی طلای زرد در روز و شب تفاوت دارد :

در روز بهتر است از طلاهای زیر استفاده کنید تا شیک تر و زیبا تر به نظر برسید : انگشتر ظریفی از جنس طلای زرد با نگین های کوچکی را می توانید استفاده کنید زیرا در روز و برای انجام دادن فعالیت های روزمره بهتر است از انگشتر هایی استفاده کنید که ساده باشند تا به هنگام انجام کارهایتان اذیت نشوید.

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که به طلا های زرد علاقه دارید و دوست دارید که طلاهای تان را برای بقیه نیز نمایش دهید می توانید از دست بند نیز استفاده کنید . زیرا دست بند بیشترین طلایی است که در دست شما به چشم می آید حتی بیشتر از انگشترهایی که شما به دست دارید .

اگر می خواهید از گردن بند استفاده کنید پیش نهاد می کنیم با توجه به لباسی که به تن دارید گردن بند تان را انتخاب کنید ،برای مثال اگر تاپی به تن دارید که دارای یقه ی باز می باشد بهتر است از گردن بند های بلند استفاده کنید ، اگر از لباس هایی استفاده می کنید که دارای یقه های بسته ، یقه اسکی هستند بهتر است گردن بند خود را نیاویزید ، زیرا با این مدل یقه های خاص اصلا گردن بند شما مشخص نمی شود .

با لباس های دکلته هم می توانید از طلای زرد استفاده کنید و هم از طلای سفید ، بستگی به میل و خواسته ی شما دارد که به کدام یک از این جواهرات علاقه دارید . گردن بند متفاوت با رنگ های مختلف را استفاده نکنید ، مثلا گردن بند های زرد و سفید را کنار هم نیندازید. حتی چند گردن بند را با وجود این که دارای یک رنگ مثلا طلای زرد هستند ، باز هم کنار یکدیگر نیندازید ، اگر شما فردی چاق هستید با انجام این کار چاقی شما افزایش می یابد و بیشتر به چشم می آید.

برای لباس هایی که شب هنگام و برای مهمانی های با طلای زرد می توانید استفاده کنید، دکلته هایی با رنگ مشکی و با یقه های باز می باشد .

به موضوع بعدی که می پردازیم شامل این موضوع می باشد که چه رنگ های را با طلای زرد می توان استفاده کرد : قهوه ای ، مشکی ، نارنجی ، رنگ هایی که دارای ترکیب قرمز می باشند ، قرمز ، شرابی و .. . .

اکنون به طلاهایی با رنگ سفید می پردازیم :

طلای سفید بیشتر مورد توجه و علاقه افراد جوان می باشد ، افرادی که جوان هستند بیشتر به جای استفاده از طلا های زرد ترجیح می دهند که از طلا های سفید استفاده کنند . طلای سفید دارای مزیت هایی بیشتری نسبت به طلای زرد می باشد ، طلای سفید را شما با لباس هایی با رنگ هایی متفاوت می توانید ست کنید. زیرا با پوشیدن لباس های با رنگ های متفاوت می توانید زیبایی خود را با جواهرات و طلا های سفید افزایش دهید .

در روز باید است از طلاهایی استفاده کنید که شما را در فعالیت های روزمره تان دچارمشکل نسازد . حتی شما می توانید برای این که جلوه ی بیشتری داشته باشید ، شیک تر به نظر برسید از جواهرات یا زیور آلاتی با رنگ های دیگر نیز استفاده کنید(با طلای سفید خود بیاویزید ). اما به خاطر دارید که این امکان برای استفاده از طلاهای زرد وجود نداشت .

چه رنگ های را با طلای سفید می توان استفاده کرد : طلای سفید به دلیل خاصیت براقیتی که دارد برای مهمانی های شبانه فوق العاده مناسب می باشد به خصوص با لباس های مشکی بیشتر برق می زند و جلوه می کند .

با رنگ هایی مانند : قرمز ، فیروزه ای ، می توانید از طلای سفید استفاده کنید.

با رنگ هایی مانند : مشکی ، خاکستری و سفید، طلای سفید فوق العاده زیبا می شود .

نکته مهمی که در این جا است و لازم به گفتن می باشد : هنگامی که لباس هایی به رنگ نارنجی را می پوشید بهتر است از طلای سفید استفاده نکنید و به جای آن از طلای زرد استفاده کنید.

با رعایت کردن نکاتی که در بالا گفته شده است می توناید زیبایی لباس و خودتان را چند برابر کنید. امیدوارم این آموزش مفید واقع شود.

نکاتی برای ست کردن طلا با لباس های مختلف
2 (40%) 2 votes
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics