رنگ کردن مو با شامپوهای مخصوص

رنگ کردن مو با شامپوهای مخصوص

در این مطلب توضیحاتی در مورد رنگ کردن مو با شامپوهای مخصوص داده می شود.

رنگ کردن مو با شامپو:

کسانی که عادت به رنگ کردن موهایشان دارند، دیگر لازم نیست دنبال آرایشگر بگردند، شاید شما هم شامپوهایی را دیده‌ باشید که می‌توان با آنها موها را رنگ کرد.

این شامپوها با چند دفعه مصرف، می‌توانند رنگ موی شما را به رنگ دلخواه‌تان تغییر دهند. دلیل چند با استفاده هم این است که قدرت رنگ‌کنندگی چندان زیادی ندارند و در هر بار مصرف صرفا می‌توانند موهای شما را چند درجه روشنتر کنند.
تولیدکنندگان این شامپوها مصرف آن را فقط به بانوان و آقایانی که دارای موهای خاکستری و یا دوست دارند به تدریج این موهای خاکستری را بپوشانند، توصیه می‌کنند.
نکته اصلی دیگر در استفاده از این شامپوها این است که اگر شما موهای خاکستری داشته باشید و نمی خواهید یک دفعه رنگ آنها را با رنگ مو تغییر دهید تا کسی متوجه این تغییرات نشود، می‌توانید این شامپوها را استفاده کنید.

موی سفید به دلیل تغییر ساختاری، در برابر پذیرش رنگ مو مقاوت ویژه‌ای از خود نشان می‌دهد و مانع از نفوذ کامل رنگ به داخل تار مو می‌شود. شامپوهای رنگ‌کننده مو، با تمرکز روی این موها می‌توانند ضمن رنگ کردن کامل موی سفید، سلامت موهای شما را تضمین کنند، چون مجبور نخواهید بود موهایتان را چند بار با مواد شیمیایی قوی برای پوشش دادن موهای سفید رنگ کنید.
نقطه ضعف اصلی رنگ موهای شامپویی این است که این رنگ موها، رنگ مو را به‌صورت دایم و مستمر تغییر نمی دهند، مگر این که به آنها اکسیدان اضافه کنید.
برای تغییر رنگ موهایتان با این شامپوها، کافی است این شامپوها را به موهایتان بمالید و با آن موهایتان را شانه کنید. به دین شکل مواد رنگ کننده در بین موهای شما پخش می‌شوند. در مرحله آخر باید ۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را آبکشی کنید.
نکته مهم: قبل از مصرف، بروشور این شامپوها را حتما بخوانید و اگر به مواد تشکیل‌دهنده آن حساسیت دارید و یا پوست حساسی دارید، با پزشک درباره مصرف این شامپوها مشورت کنید.

 

رنگ کردن مو با شامپوهای مخصوص
رای دادن به این مطلب
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


web statistics